نگهبان محله در کرج

با توجه به گسترش زندگی شهری و روند رو به رشد جمعیت و افزایش ساخت و ساز ساختمان ها و تقسیم شدن مناطق مسأله تأمین امنیت آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است که معمولاً مشکلات اساسی را برای ساکنان شهرها به وجود آورده است.

و از آنجایی که شرط اولیه ادامه حیات و بقا جامعه داشتن امنیت و احساس آرامش است ما در موسسه امنیت آفرینان مهر البرز بر آنیم تا سهم خود را ایفا کنیم.

طبق قانون

“هیچکس نمیتواند طرق و شوارع عامه و کوچه‌هائی را که آخر آنها مسدود نیست تملک نماید.”

نگهبان محله در کرج

بنابراین به منظور پیشگیری از وقوع سرقت و جرایم گوناگون نیاز به وجود نگهبان محله بیش از گذشته افزایش می‌یابد.

نگهبان محله در کرج

به فردی اطلاق می‌گردد که برابر ضوابط و مقررات تعیین شده پذیرش و احراز صلاحیت شده و از سوی موسسه حفاظتی مراقبتی( امنیت آفرینان ) در محل مورد نظر مستقر می‌شود.

همچنین پس از طی دوره‌های آموزشی مصوب مرکز انتظام ناجا، براساس قرارداد منعقده با شرکت‌ها و موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی از اماکن و اموال کارفرمایان در زمان و مکان‌ مشخص، طبق قرارداد و ضوابط مشخص مراقبت خواهد کرد.

همچنین نگهبان محله و سایر نگهبانان فعال در موسسات حفاظتی و مراقبتی از کلیه حقوق قانونی و مصوب ‌خود برخوردار می‌باشد.

ویژگی‌های نگهبان محله در کرج

نگهبان محله در کرج تحت نظارت مؤسسه خدمات حفاظتی مراقبتی امنیت آفرینان البرز، با پوشیدن لباس فرم مخصوص در هنگام انجام وظیفه کاملاً مشخص و از دیگران متمایز می باشد و درنتیجه با اطمینان بیشتر به وظایف خود عمل خواهد کرد.

مؤسسه خدمات حفاظتی مراقبتی در زمان استخدام نگهبان محله در کرج، سوابق آنان را دقیقاً مورد توجه قرا داده و از افراد صالح و برخورداراز حسن اخلاق و سلامت جسمی و روانی استفاده می‌نماید.

لذا اطمینان خاطر لازم و امنیت بیشتر برای شهروندان حاصل می‌گردد.

ویژگی‌های نگهبان محله در کرج

از آنجایی که انجام وظیفه نگهبان محله با برخورداری از پشتیبانی واحدهای مختلف پلیس صورت می‌گیرد، در نتیجه اموال منازل مسکونی، تجاری، صنعتی، خودروها و غیره، در محدوده استقرارنگهبان محله، از هرگونه تعرضی مصون و آرامش و آسایش شهروندان تأمین خواهد گردید.

موسسه حفاظتی مراقبتی امنیت آفرینان مهر البر، تحت نظارت نیروی انتظامی، جهت تأمین خدمات حفاظتی و مراقبتی مورد نیاز کارفرمایان محترم و تأمین امنیت و آسایش ساکنین، آمادگی عقد قرارداد و استقرار نگهبانان محله (در قالب نگهبان محله، نگهبانان مجهز، مجموعه حراستی، لابی‌ من، پاسبان، شبگرد و گشت) آموزش دیده با کادری مجرب را دارد. 

مراحل دریافت نگهبان محله

سردار معصوم بیگی جانشین پلیس پیشگیری ناجا


جانشین رئیس پلیس پیشگیری ناجا در همایش روسای کلانتری و پاسگاههای استان در شهر “اراک” با اشاره به کاهش چهار درصدی سرقت در کشور، گفت: آموزش و توانمند سازی کارکنان یکی از مهمترین مولفه‌های اجرایی ناجا در پیشگیری از جرایم است .

وی با اشاره به کاهش چهار درصدی سرقت در هشت ماهه نخست امسال در کشور خاطر نشان کرد:

با برنامه ریزی‌های عملیاتی انجام شده و رویکرد پیشگیرانه، اقدامات مطلوبی در سطح استان مرکزی اجرایی شده که بازتاب کاهش ۶ درصدی سرقت در این استان را به همراه داشته است.

وی به توفیقات مطلوب پلیس استان مرکزی در برخورد با جرایم خشن و جنایی نیز اشاره و تصریح کرد:

کلانتری و پاسگاه های انتظامی به عنوان خط مقدم نیروی انتظامی با انجام دقیق و کامل وظایف در ارتقاء رضایت مندی آحاد جامعه به عنوان سرمایه‌های حساس، نقشی کلیدی دارند که این مهم به خوبی بازتاب دارد.

مراحل دریافت نگهبان محله

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: نیروی انتظامی در پیشبرد برنامه های امنیت بخش خود با تمرکز بر توانمندی کارکنان و ارتقاء آموزش، توجه به بهره گیری از فناوری‌های نوین واستفاده از ظرفیت و مشارکت همگانی آحاد جامعه راهبردهای اجرایی خود را دنبال می کند.

در ادامه ایشان بیان داشتند که

وی با اشاره به توجه ویژه نیروی انتظامی در امر آموزش مدیران و مسئولان انتظامی در توسعه فرهنگ مردم مداری و جامعه محوری، گفت: تربیت مربی در بخش‌های تخصصی از ماموریت‌های پلیس در راستای ارتقاء سطح دانش و مهارت همکاران از برنامه هایی است که به شکل کارشناسی و هدفمند در حال اجراست.

این مقام ارشد انتظامی در نیروی انتظامی کلانتری‌ها و پاسگاه های انتظامی را هسته عملیاتی پلیس خواند و ادامه داد:‌

در این هدف گذاری، کلیه کارکنان انتظامی در سطوح مختلف و به ویژه در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی تحت آموزش‌های حرفه ای قرار می گیرند.

فعالیت ۶۰ هزار نگهبان محله، موسسات حفاظتی و مراقبتی در کشور

این مقام مسئول در نیروی انتظامی از تشکیل شورای کارشناسی تحول کلانتری‌ها در نیروی انتظامی خبرداد و تصریح کرد:

در بستر ایجاد این شورا تحولی، افزایش تعامل بین آحاد جامعه و نیروی انتظامی دنبال می شود که به زودی نتایج و فرایند اجرایی آن ابلاغ خواهد شد.

ویژگی‌های نگهبان محله در کرج

سردار معصوم بیگی به برنامه های انجام شده در مدیریت کیفیت در نیروی انتظامی نیز اشاره کرد و گفت: این طرح در حال حاضر در ۷۰ درصد کلانتری‌ها در سطح کشور انجام و در استان مرکزی نیز اقدامات بسیار خوبی در این حوزه اجرایی شده است.

این مقام انتظامی کشور به فعالیت ۶۰ هزار نگهبان محله در کرج، موسسات حفاظتی و مراقبتی در کشور اشاره کرد و بیان داشت

لازم است در چارچوب قوانین از این ظرفیت در بسیاری از اماکن عمومی و مجتمع ها به شکلی گسترده تر استفاده شود .

موسسه خدماتی حفاظتی و مراقبتی امنیت آفرینان مهر البرزبا داشتن سالها تجربه در امور حراستی و نگهبانی یکی از مراکز پیشگام در زمینه به کارگیری و فعالیت نگهبانان محله در کرج می باشد.


این مجموعه در بسیاری از مراکز و محلات شهر برای حفظ امنیت ساکنین از نیروهای با تجربه و کارآزموده خود استفاده کرده تا امنیت و آرامش بیشتری را برای مردم عزیزمان به ارمغان آورد.

بیشتر بخوانید

در هر شهر برای برقراری امنیت باید تدابیری اندیشید اما در پایتخت این مهم اهمیت بیشتری دارد.