شرکت حفاظتی و نگهبانی تهران : موسسه خدمات حفاظتی مراقبتی امنیت آفرینان مهر البرز افتخار دارد که انجام خدمات حفاظتی مراقبتی مجتمع های مسکونی ، تجاری و اداری را در سراسر کشور بر عهده گرفته و کارنامه درخشانی در این زمینه به همراه دارد.

آشنایی با حریم امنیت آفرینان مهر البرز

این موسسه با داشتن مدیرانی با تجربه سی ساله در امور حفاظتی و انتظامی تمامی اندوخته مدیریتی خود را در خدمات رسانی به متقاضیان گرامی به مرحله اجرا می‌گذارد. ما با مجوز نیروی انتظامی برای برقراری امنیت مجموعه‌ها با تجربه دیروز خود و تلاش روز افزون امروز، افتخار آینده را رقم می زنیم. خرسندیم در این راه با تلاش جمعی کارکنان باتجربه و پرتوان این موسسه بتوانیم باری از مسئولیت های سنگین شما کاسته و در راه خدمت رسانی به نحو مطلوب وارد عمل شویم.

موسسه حفاظتی و مراقبتی

آشنایی با خدماتی که ما در موسسه حفاظتی و مراقبتی امنیت آفرینان مهر البرز به شما ارائه می‌دهیم

حفاظت از مجتمع های تجاری، اداری،شرکت های دولتی و خصوصی
حفاظت از مجتمع های مسکونی و محلات
حفاطت از مراسم ،نمایشگاه ،همایش و افتتاحیه
مشاوره و طرح حفاظتی

 

بیشتر بدانید : روابط و تعامل کاری نگهبان محله

 

تعريف مؤسسات خدمات حفاظتی مراقبتی

شرکت حفاظتی و نگهبانی تهران : موسسه حفاظتی مراقبتی (شرکت حفاظتی مراقبتی) به آن دسته از شرکت هايی که در قالب اشخاص حقوقی و برابر قوانين تجارت و کار و تأمين اجتماعی و ضوابط و آيين نامه‌های اجرايی مرکز انتظام ناجا به منظور حفاظت از اماکن و تأسيسات فاقد رده حفاظتی تشکيل گردد اطلاق می‌شود.

بکارگیری عوامل نگهبانی از طریق عقد قرارداد با موسسات حفاظتی مراقبتی به عنوان نیروی مکمل، در کنار تلاش مامورین نیروی انتظامی راهکاری است که در برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد نظم و امنیت عمومی به تصویب رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *