استخدام نگهبان محله تهران: با توجه به گسترش زندگی شهری، روند رو به رشد جمعیت، افزایش ساخت و ساز ساختمان ها و تقسیم شدن محله ها، مسأله تأمین امنیت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است که معمولاً مشکات اساسی برای ساکنان شهر به وجود آورده است.

طبق ماده 24 قانون مدنی:

“هیچکس نمیتواند طرق و شوارع عامه و کوچه‌هائی را که آخر آنها مسدود نیست تملک نماید.”

بنابراین به منظور پیشگیری از وقوع سرقت و جرایم گوناگون، نیاز به وجود نگهبان محله بیش از گذشته افزایش می یابد.

نگهبان محله

نگهبان محله به فردی اطلاق می‌گردد که برابر ضوابط و مقررات تعیین شده پذیرش و احراز صلاحیت شده و از سوی موسسه حفاظتی مراقبتی در محل مورد نظر مستقر می‌شود. همچنین پس از طی دوره‌های آموزشی مصوب مرکز انتظام ناجا، براساس قرارداد منعقده با شرکت‌ها و موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی از اماکن و اموال کارفرمایان در زمان و مکان‌ مشخص، طبق قرارداد و ضوابط مشخص مراقبت و درقبال آن برابر قانون کار حق‌الزحمه‌ دریافت می‌دارد همچنین نگهبان محله و سایر نگهبانان فعال در موسسات حفاظتی و مراقبتی از کلیه حقوق قانونی و مصوب ‌خود برخوردار می‌باشد.

 نگهبان محله

ویژگی های نگهبان محله

نگهبان محله به فردی اطلاق می شود که برابر ضوابط و مقررات تعیین شده پذیرش، و پس از طی دوره های آموزشی بر اساس قرارداد منعقد شده با مؤسسه خدمات حفاظتی مراقبتی از اماکن و اموال کارفرما در زمان معین و مکان مشخص مراقبت می کند و در قبال آن برابر قانون کار حقوق دریافت می کند.
نگهبان محله تحت نظارت مؤسسه خدمات حفاظتی مراقبتی، با پوشیدن لباس فرم مخصوص در هنگام انجام وظیفه کاملاً مشخص و از دیگران متمایز می باشد و درنتیجه با اطمینان بیشتر به وظایف خود عمل خواهد کرد.
مؤسسه خدمات حفاظتی مراقبتی در زمان استخدام نگهبان محله، سوابق آنان را دقیقاً مورد توجه قرار داده و از افراد صالح و برخوردار از حسن اخلاق و سلامت جسمی و روانی استفاده می‌نماید. لذا اطمینان خاطر لازم و امنیت بیشتر برای شهروندان حاصل می‌گردد.
از آنجایی که انجام وظیفه نگهبان محله با برخورداری از پشتیبانی واحدهای مختلف پلیس صورت می‌گیرد، در نتیجه اموال منازل مسکونی، تجاری، صنعتی، خودروها و غیره، در محدوده استقرار نگهبان محله، از هرگونه تعرضی مصون و آرامش و آسایش شهروندان تأمین خواهد گردید.
موسسه حفاظتی مراقبتی امنیت آوران اقتدار تهران، تحت نظارت نیروی انتظامی، جهت تأمین خدمات حفاظتی و مراقبتی مورد نیاز کارفرمایان محترم و تأمین امنیت و آسایش ایشان، آمادگی عقد قرارداد و استقرار نگهبانان محله (در قالب نگهبان محله، نگهبانان مجهز، مجموعه حراستی، لابی‌ من، پاسبان، شبگرد و گشت) آموزش دیده با کادری مجرب را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *